Матрац ортопедичний Lento Tutti 90x200 см



ПЕРЕВАГИ МАТРАСУ LENTO TUTTI / ЛЕНТО ТУТТІ:
Матрац-топер із середнім ступенем жорсткості сторін. Основа матраца із матеріалу Ortofoam™ має високі показники ортопедичності та зносостійкості
Ortofoam™ – це екологічно чистий матеріал, що забезпечує комфортне і природне положення тіла людини під час лежання. Головна перевага матеріалу складається в комірчатій структурі. Структура комірок оптимально розподіляє навантаження тіла під час лежання, дає змогу вільно циркулювати повітрю всередині виробу, не викликає алергії.
Призначений для поліпшення комфорту спального місця.
Чохол знімний зі стрейчевої тканини.
У моделі є безліч переваг:
- Він чудово повторює контури тіла сплячого, допомагає м'язам розслабитися та поринути у здоровий сон.
- Чохол матраца виконаний з практичної та зносостійкої стрейч тканини.
- Матрац оснащений широкими гумками по кутах для надійного кріплення за основу спального місця - диван, ліжко або розкладачку, а також його можна згорнути в рулон, що спрощує його зберігання і транспортування.
- Виріб витримує навантаження 120 кг на одне спальне місце.
- Пропонований двосторонній футон має анатомічний та ортопедичний ефект.
- Вдале симетричне наповнення.
- Високоякісні матеріали, які повністю гіпоалергенні та відповідають сучасним екологічним стандартам.
- Компактність – висота 5 см робить футон зручним і не громіздким.
ВИКОРИСТАНІ МАТЕРІАЛИ В МАТРАСІ LENTO TUTTI / ЛЕНТО ТУТТІ:
Для виготовлення даної моделі використані якісні та безпечні матеріали:
- Тканина Трикотаж-спеціалізована комфортна тканина приємна на дотик, має підвищені еластичні властивості, легко справляється з навантаженнями, також має дуже високий рівень вентиляції.
- Піна OrtoFoam – це особлива структура еластичної піни з високою щільністю. Повітряні бульбашки піни мають властивість дихати, легко змінюють форму, швидко відновлюючи її. Матраци виходять із високим рівнем комфорту, пружні, ортопедичні.
- Тканина Трикотаж-спеціалізована комфортна тканина приємна на дотик, має підвищені еластичні властивості, легко справляється з навантаженнями, також має дуже високий рівень вентиляції.
Фахівці фабрики зібрали весь свій досвід та напрацювання зарубіжних фахівців меблевої промисловості для створення цього унікального матраца. Модель має високу якість і надійність, але коштує при цьому абсолютно недорого.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Highfoam |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 5 см |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 120 кг |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 90х200 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Тип пружинного блоку матраца | незалежний пружинний блок "Pocket Spring" |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 200 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наповнення матраца | анатомічна піна, високоеластична піна, ортопедична піна, піна Orthoflex |
| Особливості | Виріб зручно транспортувати, очищати, провітрювати. Безшумність. Стійкість до навантажень. Експлуатаційні властивості. Протистояння. Ортопедичні властивості. Анатомічні властивості. Зовнішній вигляд Зносостійкість. Довговічність. |
| Сторона чохла 1 | стрейч трикотаж |
| Сторона чохла 2 | стрейч трикотаж |
- Ціна: 1 713,79 ₴

