Матрац ортопедичний Liberty 90x200 см



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПЕРЕВАГИ МАТРАЦА LIBERTY:
Повноцінний нічний сон або півгодинна денна перерва - навіть самий короткий відпочинок на такому матраці швидко відновлює сили і повертає організму тонус. А все завдяки ретельно продуманій конструкції, яка складається з 9-зонного пружинного блоку і натуральних наповнювачів. А поки ви будете спати, матрац подбає про ваш хребет і м'язи.
Матрац має масу переваг:
- ортопедичний і анатомічний ефект
- екологічно чистий
- односторонній
- симетрична жорсткість
- циркуляція повітря
- резинки-фіксатори по кутах
- гарантія 18 місяців
ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ МАТЕРІАЛИ У МАТРАЦІ LIBERTY:
Для виготовлення виробу використані наступні наповнювачі і тканини:
- Чохол MAGIC TOUCH зі зручним стрейч-жаккардом глибокого зшивання - це приємна і високоеластична тканина з «дихаючим» ефектом, яка завдяки своїм гігроскопічним властивостям створює оптимальний мікроклімат чохла матраца, зберігаючи при цьому всі кращі якості жаккарда. А використання синтепону високої щільності надає матрацам об'ємну і пишну структуру.
- Elastic coconut - це натуральний матеріал, який виготовляється з кокосових волокон, скріплених натуральним латексом. Завдяки цьому тандему цей унікальний матеріал володіє достатньою жорсткістю і хорошою еластичністю, що дозволяє якісно підтримувати тіло сплячої людини і розподіляти навантаження на матрац.
- Elastic natural latex - це натуральний екологічно чистий продукт, який отримують шляхом збивання соку гевеї (каучукового дерева). Цей еластичний і в той же час м'який матеріал володіє хорошими ортопедичними властивостями і міцністю. А його дихаючі якості і влагопроницаемость роблять його воістину незамінним у виробництві ортопедичних матраців.
- Tech foam являє собою високоеластичний пінопласт з високим рівнем щільності, який поєднує в собі низьку початкову жорсткість і досить значну несучу здатність. Саме завдяки таким унікальним властивостям цей вид пінопласту використовується для виготовлення максимально комфортних ортопедичних матраців.
- Mix fiber – цей матеріал, створений з волокон, стиснутих при високій температурі, цінується за жорсткість, міцність і тривалий термін служби. Він відмінно захищає пружинний блок від пошкоджень і збільшує термін служби матраца.
- Space pocket spring 9 zones являє собою пружинний блок, розділений на 9 зон і виконаний з пружин з використанням дроту різного діаметру. Таке зонування допомагає матрацу максимально точно адаптуватися до анатомії сплячої людини, надійно підтримуючи всі частини його тіла і допомагаючи легко розслабити м'язи під час сну.
Регламентована висота матраца - 28 см. Рекомендоване навантаження моделі - до 170 кг. на односпальне місце. Жорсткість середня. Гарантія - 18 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nikelly |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 28 см |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 170 кг |
| Наповнення матраца | кокосова койра, термоповсть, натуральний латекс |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 90х200 |
| Тип матраца | пружинний |
| Тип пружинного блоку матраца | незалежний пружинний блок "Pocket Spring" |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 90 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | стрейч жаккард |
| Сторона чохла 2 | стрейч жаккард |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Виріб зручно транспортувати, очищати, провітрювати. Безшумність. Стійкість до навантажень. Експлуатаційні властивості. Протистояння. Ортопедичні властивості. Анатомічні властивості. Зовнішній вигляд Зносостійкість. Довговічність. |
- Ціна: 11 887 ₴

